JavaScript Manager (8.x-1.0) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: User interface
nn: Brukargrensesnitt

en: Delete
nn: Slett

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Weight
nn: Vekt

en: Name
nn: Namn
