JavaScript Manager (8.x-1.0) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: User interface
os: Архайæджы интерфейс

en: Delete
os: Аппар

en: Type
os: Тип

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Weight
os: Уæз

en: Name
os: Ном
