JavaScript Manager (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Delete
pl: Usuń

en: Type
pl: Typ

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Weight
pl: Waga

en: Name
pl: Nazwa

en: Inline
pl: Przed polem

en: External
pl: Zewnętrzne

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Scope
pl: Zasięg
