JavaScript Manager (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: User interface
ta: பயனர் இடைமுகப்பு

en: Delete
ta: அழி

en: Type
ta: வகை

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Weight
ta: எடை

en: Name
ta: பெயர்

en: Inline
ta: ஒரேவரியில்

en: External
ta: வெளிப்புற
