JavaScript Manager (8.x-1.0) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: User interface
te: వాడుకరి అంతరవర్తి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Type
te: రకం

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Weight
te: భారం

en: Name
te: పేరు

en: URL
te: యూఆరెల్
