JavaScript Manager (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: User interface
vi: Giao diện người dùng

en: Delete
vi: Xóa

en: Type
vi: Kiểu

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Name
vi: Tên

en: Inline
vi: Trên cùng dòng

en: External
vi: Bên ngoài

en: Scope
vi: Phạm vi
