JavaScript Manager (8.x-1.1) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: User interface
am: የተጠቃሚ አዋዋይ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Type
am: ዓይነት

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Weight
am: ክብደት

en: Name
am: ስም

en: URL
am: ዩአርኤል
