JavaScript Manager (8.x-1.1) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: Delete
da: Slet

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Weight
da: Vægt

en: Name
da: Navn

en: Inline
da: Integreret

en: External
da: Eksterne

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Scope
da: Dækning
