JavaScript Manager (8.x-1.1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Type
eu: Mota

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Weight
eu: Pisua

en: Name
eu: Izena

en: Inline
eu: Lerro berean
