JavaScript Manager (8.x-1.1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: Delete
jv: Busak

en: Type
jv: Tipe

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Weight
jv: Urutan

en: Name
jv: Jeneng
