JavaScript Manager (8.x-1.1) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: User interface
ka: მომხმარებლის ინტერფეისი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Type
ka: ტიპი

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Weight
ka: წონა

en: Name
ka: სახელი

en: Inline
ka: ერთ ხაზზე

en: External
ka: გარე
