JavaScript Manager (8.x-1.1) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Delete
lv: Dzēst

en: Type
lv: Veids

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Weight
lv: Svars

en: Name
lv: Nosaukums

en: Inline
lv: Vienā līmenī

en: External
lv: Ārējais

en: JavaScript
lv: JavaScripts

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?
