JavaScript Manager (8.x-1.1) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: User interface
mr: वापरकर्ता अंतरपृष्ठ

en: Delete
mr: मिटवा

en: Type
mr: प्रकार

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Weight
mr: मुल्य

en: Name
mr: नाव

en: Inline
mr: आतील
