JavaScript Manager (8.x-1.1) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: User interface
bg: Потребителски интерфейс

en: Delete
bg: Изтриване

en: Type
bg: Тип

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Weight
bg: Тегло

en: Name
bg: Име

en: Inline
bg: В една линия
