JavaScript Manager (8.x-1.1) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: User interface
bn: ব্যবহারকারী ইন্টারফেস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Type
bn: টাইপ

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Weight
bn: ভর

en: Name
bn: নাম

en: URL
bn: ইউআরএল
