JavaScript Manager (8.x-1.1) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: User interface
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འཆར་ངོས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Type
bo: རིགས

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Name
bo: མིང

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Inline
bo: ཕྲེང་ནང་དུ
