JavaScript Manager (8.x-1.1) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: User interface
bs: Korisničko sučelje

en: Delete
bs: Briši

en: Type
bs: Tip

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Weight
bs: Težina

en: Name
bs: Ime

en: Inline
bs: U liniji
