JavaScript Manager (8.x-1.1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: User interface
cy: Rhyngwyneb defnyddwyr

en: Delete
cy: Dileu

en: Type
cy: Math

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Weight
cy: Pwysau

en: Name
cy: Enw
