JavaScript Manager (8.x-1.1) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: User interface
es: Interfaz de usuario

en: Delete
es: Eliminar

en: Type
es: Tipo

en: Yes
es: Sí

en: Weight
es: Peso

en: Name
es: Nombre

en: Inline
es: En línea

en: External
es: Externo

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: Scope
es: Ámbito

en: Snippet
es: Fragmento

en: content @type: deleted @label.
es: @type de contenido: eliminado @label.
