JavaScript Manager (8.x-1.1) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: User interface
id: Antarmuka pengguna

en: Delete
id: Hapus

en: Type
id: Jenis

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Weight
id: Bobot

en: Name
id: Nama

en: Inline
id: Sebaris

en: External
id: Eksternal

en: Are you sure you want to delete %name?
id: Apakah anda yakin akan menghapus %name?

en: Scope
id: Lingkup
