JavaScript Manager (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: User interface
ja: ユーザーインターフェース

en: Delete
ja: 削除

en: Type
ja: タイプ

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Weight
ja: ウェイト

en: Name
ja: 名前

en: Inline
ja: インライン

en: External
ja: 外部

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: Scope
ja: スコープ
