JavaScript Manager (8.x-1.1) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: User interface
ml: ഉപയോക്തൃ ഇന്റർഫേസ്

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Type
ml: തരം

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Name
ml: പേര്

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ
