JavaScript Manager (8.x-1.1) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: User interface
my: အသုံးပြုသူအသွင်အပြင်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Weight
my: အစဉ်

en: Name
my: အမည်

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Inline
my: တပြေးတည်း
