JavaScript Manager (8.x-1.1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: User interface
ne: प्रयोगकर्ताको इन्टरफेस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Type
ne: प्रकार

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Weight
ne: वजन

en: Name
ne: नाम

en: URL
ne: यूआरएल
