JavaScript Manager (8.x-1.1) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Weight
nl: Gewicht

en: Name
nl: Naam

en: External
nl: Extern

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Scope
nl: Bereik

en: content @type: deleted @label.
nl: inhoud @type: @label verwijderd.
