JavaScript Manager (8.x-1.1) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: User interface
ru: Интерфейс пользователя

en: Delete
ru: Удалить

en: Type
ru: Тип

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Weight
ru: Вес

en: Name
ru: Название

en: Inline
ru: В линию

en: External
ru: Внешний

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Scope
ru: Ограничение

en: Snippet
ru: Сниппет
