JavaScript Manager (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: Delete
sv: Radera

en: Type
sv: Typ

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Weight
sv: Vikt

en: Name
sv: Namn

en: Inline
sv: Löpande

en: External
sv: Extern

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Scope
sv: Omfattning

en: Snippet
sv: Fragment

en: Javascript
sv: JavaScript
