JavaScript Manager (8.x-1.1) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ur: صارف مواجہ

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Type
ur: قِسم

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Weight
ur: وزن

en: URL
ur: یو آر ایل
