JSnippet (8.x-1.1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: Scope
fi: Kohde

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Machine Name
fi: Koneluettava nimi
