JSnippet (8.x-1.1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Label
hi: लेबल

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Machine name
hi: मशीन नाम

en: UUID
hi: युयुआइङी
