JSnippet (8.x-1.1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: Scope
hu: Hatókör

en: Snippet
hu: Részlet

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Machine Name
hu: Programok által olvasható név
