JSnippet (8.x-1.1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Edit
ru: Редактировать

en: Label
ru: Метка

en: Save
ru: Сохранить

en: Scope
ru: Ограничение

en: Snippet
ru: Сниппет

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Machine Name
ru: Машинное имя

en: Administer snippets
ru: Управлять сниппетами
