JSnippet (8.x-1.1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Edit
sv: Redigera

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: Scope
sv: Omfattning

en: Snippet
sv: Fragment

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Machine Name
sv: Maskinläsbart namn
