JSnippet (8.x-1.2) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Edit
sk: Upraviť

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Scope
sk: Rozsah

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Behavior
sk: Správanie

en: Machine Name
sk: Strojový názov
