JSnippet (8.x-1.2) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Edit
vi: Sửa

en: Label
vi: Nhãn

en: Save
vi: Lưu

en: Scope
vi: Phạm vi

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: Behavior
vi: Ứng xử

en: Machine Name
vi: Tên nội bộ
