JSnippet (8.x-1.3) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Type
be: Тып

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Machine name
be: Машынная назва
