JSnippet (8.x-1.3) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Type
he: סוג

en: Edit
he: עריכה

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Behavior
he: התנהגות

en: Machine Name
he: שם מכונה
