JSnippet (8.x-1.3) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Type
ml: തരം

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Label
ml: അടയാളം

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: UUID
ml: യു യു ഐ ഡി
