JSnippet (8.x-1.3) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Type
uk: Тип

en: Edit
uk: Редагувати

en: Label
uk: Мітка

en: Save
uk: Зберегти

en: Scope
uk: Область

en: Snippet
uk: Фрагмент

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Behavior
uk: Поведінка

en: Machine Name
uk: Машинна Назва
