JSnippet (8.x-1.4) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Type
eu: Mota

en: Edit
eu: Editatu

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Machine name
eu: Makinaren izena
