JSnippet (8.x-1.4) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Type
lv: Veids

en: Edit
lv: Labot

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: JavaScript
lv: JavaScripts

en: Machine name
lv: Mašīnvārds
