JSNLog (8.x-1.0-rc1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Pages
ast: Páxines

en: disabled
ast: desactiváu

en: error
ast: fallu

en: default
ast: predefiníu

en: Options
ast: Opciones

en: Visibility
ast: Visibilidá

en: Role
ast: Rol
