JSNLog (8.x-1.0-rc1) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Pages
ca: Pàgines

en: enabled
ca: habilitat

en: disabled
ca: inhabilitat

en: all
ca: tot

en: default
ca: predeterminat

en: Options
ca: Opcions

en: Visibility
ca: Visibilitat

en: Roles
ca: Rols

en: Role
ca: Rol

en: debug
ca: depuració

en: info
ca: informació

en: About
ca: Detalls

en: Every page except the listed pages
ca: A cada pàgina excepte les pàgines llistades

en: The listed pages only
ca: Només les pàgines llistades

en: Add to the selected roles only
ca: Afegeix només als rols seleccionats

en: Add to every role except the selected ones
ca: Afegeix a cadascun dels rols excepte els seleccionats
