JSNLog (8.x-1.0-rc1) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Pages
gl: Páxinas

en: enabled
gl: activado

en: disabled
gl: desactivado

en: error
gl: erro

en: all
gl: todos

en: default
gl: predeterminado

en: Options
gl: Opcións

en: Visibility
gl: Visibilidade

en: Role
gl: Rol

en: debug
gl: depuración

en: info
gl: información

en: About
gl: Información
