JSNLog (8.x-1.0-rc2) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Pages
am: ገፆች

en: disabled
am: የቦዘነ

en: error
am: ስህተት

en: Roles
am: ሚናዎች

en: debug
am: አርም

en: info
am: መረጃ
