JSNLog (8.x-1.0-rc2) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Pages
dz: ཤོག་ལེབ་ཚུ།

en: enabled
dz: ལྕོགས་ཅན་

en: disabled
dz: ལྕོགས་མིན་བཟོ་ཡོདཔ།

en: error
dz: འཚོལ་བ།

en: default
dz: སྔོན་སྒྲིག་

en: Visibility
dz: མཐོང་གསལ།

en: Roles
dz: ལས་འགན།
