JSNLog (8.x-1.0-rc2) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Pages
fi: Sivut

en: enabled
fi: käytössä

en: disabled
fi: ei käytössä

en: error
fi: virhe

en: all
fi: kaikki

en: default
fi: oletus

en: Options
fi: Valinnat

en: Visibility
fi: Näkyvyys

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Role
fi: Rooli

en: About
fi: Tietoja

en: Every page except the listed pages
fi: Kaikki paitsi listatut sivut

en: The listed pages only
fi: Vain listatut sivut

en: Add to the selected roles only
fi: Lisää vain valituille rooleille

en: Add to every role except the selected ones
fi: Lisää kaikille rooleille paitsi valituille
