JSNLog (8.x-1.0-rc2) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Pages
id: Halaman-halaman

en: enabled
id: hidup

en: disabled
id: nonaktifkan

en: all
id: semua

en: default
id: standar

en: Options
id: Opsi

en: Visibility
id: Visibilitas

en: Roles
id: Peran

en: Role
id: Peran

en: About
id: Tentang

en: Every page except the listed pages
id: Semua halaman kecuali halaman yang terdaftar

en: The listed pages only
id: Halaman yang terdaftar saja
