JSNLog (8.x-1.0-rc2) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Pages
lt: Puslapiai

en: enabled
lt: įjungta

en: disabled
lt: išjungtas

en: error
lt: klaida

en: all
lt: visi

en: default
lt: įprasta

en: Options
lt: Nustatymai

en: Visibility
lt: Matomumas

en: Roles
lt: Rolės

en: Role
lt: Rolė

en: debug
lt: derinimas

en: info
lt: informacija

en: About
lt: Apie
