JSNLog (8.x-1.0-rc2) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Pages
mr: पाने

en: enabled
mr: कार्यरत केले

en: disabled
mr: असमर्थ

en: error
mr: तृटी

en: all
mr: सर्व

en: default
mr: मुलभूत

en: Options
mr: विकल्प

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: info
mr: माहिती
